Ammattiosastot

Paikallisjärjestöön kuuluvat ammattiosastot.

Jos osaston tiedot eivät ole ajantasalla päivitä tiedot kotisivuvastaavalle Jouni Lindenille jounilinden@hotmail.com.


Lohjan Kunnalliset JHL ry 11
pj. Tiina Liimatainen
tiina.liimatainen@lohja.fi

PAM Liikealan Lohjan osasto 006
pj. Ilkka Liettilä
ilkka.liettila@gmail.com

PAM Lohjan Kiinteistötyöntekijät os 543

Pasi Liski

Kankurinkatu 7, 08500 Lohja

pasi.liski@purkat.fi


PAM Hotelli- ja ravintola-alan Lohjan os 775
pj.Chatarina Koponen
chatarina@luukku.com

Lohjan Sähköalojen ammattiosasto 62

Pj Mervi Arvola.
mervi.arvola@dnainternet.net


Lohjan Autoalan työntekijät os 55 ry
Puheenjohtaja Lauri Mäkinen

latebussi@dnainternet.net

0400 925 723

Lohjan Autokorjaamotyöntekijäin ammattiosasto ry 225
pj. Matti Selenius
Lohilammentie 62, 09220 Sammatti

Lohjan Metallityöväen ammattiosasto 8 ry
pj. Lauri Kalanti

Gsm: 050 3498770
lauritaalla@gmail.com


Lohjan puutyöväen ammattiosasto 52
PJ: Liisa Majamäki,
Jääniituntie 22, 08800 Lohja,
lissu.majamaki@gmail.com

Orthexin työntekijät ry os 99
pj. Reetta Rönkkä
Mäntynummentie 44 C, 08500 Lohja

Lohjan Muovityöntekijät ry os 27
pj. Bodil Jensen
Katajantie 3 E, 08500 Lohja


Lohjan Kattohuopatehtaan ammattiosasto 026
pj. Pekka Tervonen
pekka.tervonen@lemminkainen.fi

Rakennusosasto 586 Muijalan Kalkki ja Sementti
pj. Taisto Hulko

hulko.taisto@gmail.com


Rakennusliiton osasto 190 ry
pj. Ari-Pekka Löfberg
ari-pekka.lofberg@nordkalk.com

 Paperiliiton Kirkniemen osasto 87
pj. pj Jani Nuolimo
jani.nuolimo@sappi.com

Vihdin Metallityöväen ammattiosasto 178

Pj: Reima Rask

raskreima@gmail.com

Vihdin Sähköalantyöntekijät 105 Ry

Pj: Timo Koskinen

sl.os105.tomi@Gmail.com

Lohjan sairaalan JHL 134

Puheenjohtaja Tarja Hulkko

tarja.hulkko@hus.fi

PDF-tiedostoPaikjarj-toimihenkilolomake_3e59.pdf (18 kB)
Paikallisjärjestön toimihenkilölomake.

Ilmoita osastosi toimihenkilöt tällä lomakeella ja lähetä lomake paikallisjärjston puheenjohtajalle.

jounilinden@hotmail.com

tai

Jouni Linden / SAK Lohja
Kiveläntie 4 C 17
08700 Lohja